Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Doğrulanmış Kullanıcı

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

SelamT

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba,

XenForo'da Doğrulanmış Kullanıcı özelliği var mı acaba?

Teşekkürler

Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar.
Ben doğrulanmış kullanıcılar için klasik işte mavi tik tarzı bi özellik yapıp, bu kişiler içinde otomatik bir grup olsun isterdim.
Bu kişilere de forumda özel haklar, kaynaklarda vs gibi.
Ama sanırım böyle bir eklenti yok.
mkucuksari mkucuksari bahsettiğiniz eklentiyi bir inceleyim ben.

Teşekkürler

S SelamT Tekrardan merhaba arkadaşım, bu eklenti normalde ücretli bu yüzden bu eklentiyi foruma ücretsiz eklemeyi düşündüm fakat dün açtığım konuda da belirttiğim üzere bu eklentiyi sitede tuttuklarında yapımcılar mesaj gönderiyor forum yetkililerine istersen özelden mesaj at eklentiyi seninle paylaşayım daha öncede 2 arkadaşla paylaştım.

Normaldede ben bunu ücretle paylaşıyorum fakat forumda üyelerin işine yarasın diye ücretsiz veriyorum.

Kaynak - Xenforo Mavi Tik Eklentisi

yukarıda verdiğim linkten istediğini inceleyebilirsin sonra özelden mesaj at buradan ben ücretsiz veririm.

S SelamT Tekrardan merhaba arkadaşım, bu eklenti normalde ücretli bu yüzden bu eklentiyi foruma ücretsiz eklemeyi düşündüm fakat dün açtığım konuda da belirttiğim üzere bu eklentiyi sitede tuttuklarında yapımcılar mesaj gönderiyor forum yetkililerine istersen özelden mesaj at eklentiyi seninle paylaşayım daha öncede 2 arkadaşla paylaştım.

Normaldede ben bunu ücretle paylaşıyorum fakat forumda üyelerin işine yarasın diye ücretsiz veriyorum.

yukarıda verdiğim linkten istediğini inceleyebilirsin sonra özelden mesaj at buradan ben ücretsiz veririm.
Bende Faydalanabilirmiyim Bir Forum Sahibi Olarak :)

Hocam bende yazdım özelden forumda bakabilir misin

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.