Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Doğrulama maili gönderim sorunu,

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Semih Can

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://sketchupforum.com
Merhaba arkadaşlar, Hem Gmail, hem Yandex hem de hostun kendi mail sistemini denedim, bazı kayıt olan üyelere doğrulama maili sorunsuz gidiyor ama bazı üyelere gitmiyor. bu sorunun bir çözümü yok mu?

Gmail ile gönderince gitmeyen üyelere yandex kullanınca gidiyor ama bu seferde başka bir kesime gitmemeye başlıyor... Bu işin kesin bir çözümü yok mu?

Açıkcası bu çok sıra dırışı kimine gidiyor kimine gitmiyor, sabir bir uzantı ile sınırlı olsa tamam ama hepsi gmail ama kimine gidiyor kimine gitmiyor gibi bir olay mantıksız ve bende cevapsı kalıyor.
Ama şu ola bilir kiminde spam, istenmeyen içine düşüyor ola bilir diye düşünüyorum.

Server Error log kısmında bir şeyler var mı? Varsa paylaş.

Yoksa e-mail bounce kısmından test yapıp log paylaş.

Bu durumu bende yaşıyorum. Aslında mail gidiyor ama çok geç gidiyor bazen

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.