Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Dm Yeni üyeler için belli bir mesaj sayısından sonra aktif etme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

VasY

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Evet başlıkta dediğim gibi .
yeni üye olanlara dm hemen açılsın istemiyorum. mesaj yazmadan konu açmadan.. adam üye olup gelip direk mesajlaşmayla baglantı kursun istemiyorum.
ayarlarda bulamadım bunun bir yolu varmı ? veya ayarlarda varmı ?

Terfi sistemi ile yapabilirsiniz . Forumda arama yapın. Nasıl kullanılacağı yazıyor
sizin dediğinizde olabilir ama bu bir çözüm değil.. aday üyelik sizin dediğiniz.. grup açmadan bu var sanırım. bilmiyorum sadece.. misal 50 mesaj sınırı koyucam ondan sonra dm kullanabilsinler..
direk bu konu üzerine Nasıl yapılır ? diye bir anlamtım olsa hem faydalı olur hem başlıgı katagorize etmiş oluruz diye düşünüyorum.. smf ve vbulletinlerde bu çok basitti . bunds ayarlayamadım :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.