Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Dil dosyası yükleme problemi

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

xMrElleranx

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar,

Eski forum yedeğimi attım ve güncel xenforo sürümüne yükselttim fakat türkçe dil dosyasını yüklemeye çalıştığımda aşağıdaki gibi bir problemle karşılaşmaktayım

Kod:
XF\Db\Exception: MySQL query error [1366]: Incorrect string value: '\xF0\x9F\x98\x89\x0A' for column `mysql ismi`.`xf_phrase`.`phrase_text` at row 1 in src/XF/Db/AbstractStatement.php at line 230

XF\Db\AbstractStatement->getException() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 198
    XF\Db\Mysqli\Statement->getException() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 79
    XF\Db\Mysqli\Statement->execute() in src/XF/Db/AbstractAdapter.php at line 96
    XF\Db\AbstractAdapter->query() in src/XF/Db/AbstractAdapter.php at line 223
    XF\Db\AbstractAdapter->insert() in src/XF/Mvc/Entity/Entity.php at line 1514
    XF\Mvc\Entity\Entity->_saveToSource() in src/XF/Mvc/Entity/Entity.php at line 1246
    XF\Mvc\Entity\Entity->save() in src/XF/Service/Phrase/Import.php at line 56
    XF\Service\Phrase\Import->importFromXml() in src/XF/Service/Language/Import.php at line 123
    XF\Service\Language\Import->importFromXml() in src/XF/Admin/Controller/Language.php at line 325
    XF\Admin\Controller\Language->actionImport() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 352
    XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 263
    XF\Mvc\Dispatcher->dispatchFromMatch() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 115
    XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 57
    XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 2351
    XF\App->run() in src/XF.php at line 517
    XF::runApp() in admin.php at line 13

Nereye bakarsam bakayım herhangi bir çözüm bulamadım..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.