Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kullanım tekniği Dil Dosyası Yükledikten Sonra Gelen Beyaz Sayfa Sorununun Çözümü

Ugur Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Dil Dosyası Yükledikten Sonra Gelen Beyaz Sayfa Sorununun Çözümü - Dil dosyası yükledikten sonra beyaz sayfa sorunu ile karşılaşmamak için

İlk kurulum Xenforo 2.0.5 ve 2.0.6 (2.0.4 te olabilir) yapılınca ve Türkçe dil dosyasını yükleyip dili Türkçe seçince forum ve admin panel beyaz sayfa oluyor.

Sorun, Türkçe dil dosyasından kaynaklı değil. Birçok farklı Türkçe dil dosyası, İspanyolca, Rumence vs.. gibi farklı dil dosyaları da denedim hepsinde aynı sorun oluyor.

Dil dosyası yükledikten sonra beyaz sayfa sorunu ile karşılaşmamak için;
1. İlk kurulumu 2.0.5 veya 2.0.6 ile değil, daha eski...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Evet gerçekten ilginç bir sorun. İnşallah yakın bir zamanda sorunun kaynağını bulabiliriz. Buluncaya kadar gerekli bir kaynak bilgi olmuş, ellerine sağlık kardeşim.

Bu sorunu ben de yaşadım. Ve yazdım konu açarak. Bana da aynı cevap verilmişti. Ama ayrı bir kaynak oluşturulması iyi olmuş. Teşekkürler.

Beyaz sayfa hatasını yaşamamak için en ideali burdan bakabilirsiniz ben bu anlatıldığı gibi yaptım sorunsuz bir şekilde kullandım en temizi en sağlamı şu anda bu sanırım teşekkürler tekrardan

Dun 2.0.7 kurup direk dil dosyasini yukledim hicbir sorun çıkmadı.
Test forumumda.

Türkçe dil dosyası oluşuyor zaten üzerine yazarakta çözülüyor sorun

Bunlara gerek yok hocam phpMyAdmin gidip database geçip xf_admin edit tıkla admin_language_id kısmındaki id 1 seçin admin dili ingilizce oluyor forum açılıyor o dil kullanmayın başka dili kullanın veya yarıda kesilen dil yükleme işlemide aynı hatayı verir

Selam arkadaşlar,

Videoyu izlemeden XF2 localhost'ta import ederek doğrudan dil dosyasını yüklemeye çalıştığım için sayfa beyaz kaldı admin panele ulaşamıyorum. Nasıl düzeltebilirim?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.