Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Destekleyin beni Destek bekliyorum sizden :)

MFA

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Çevirilerde başkası yaşıyor mu bilmiyorum ama ben sorun yaşıyorum. Nedenini ise açtığım konuda dilimin döndüğünce anlatmaya çalıştım.
Eğer sizde bu sıkıntıyı yaşıyorsanız, başlıkta da belirttiğim gibi.. DESTEKLEYİN BENİ :)

Buyrun konu burada...

Eğer böyle bir düzeltmeye girerlerse eTiKeT™ eTiKeT™ sana 3 vakte kadar gerisini anladın :)

Bu arada 3 vakte kadar diye bir film çekilmişti izleyenler tepki atsın :) Çok tepki gelirse izleyeceğim...

En son orada böyle destek verdiğimizde :D

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Bu arada en çok mesajı olan kişi yani Brogan'ın eşi Türk. Kendisi birkaç yıl İstanbul'da kalmış. :)
Biliyorum. Enişte kaynanasına kayıncosuna, baldızına kızıp hırsını bizden çıkarmış. Şaka bir yana tabii Türk eşinin olması bir şeyi değiştirmez ben oradaki moderatorlerin değil geliştirici topluluğunun da farklı yaklaştığına şahit oldum. O mesajı çok olan şahsiyet ile özel mesaj ile de konuştuk, taraflı o mod. Gerçi daha dün bizim temamızın orasını burasını alıp, bir başkasının temasının üstüne ekleyip ben tema yaptım buyurun diye yüzsüz bir şekilde burada paylaşan oldu. Temamızı kopyalayıp satışa çıkaranlar oldu. Adamların da bizleri sevmemesi normal. Her şeyden önce bizim kendimize saygımız olacak, emeğe saygımız olacak. Ama işte olmuyor anlatıyoruz anlatıyoruz ama bu kişiler sürekli çoğalıyor. Bizim kendimize, birbirimize saygımız olduğunda bu işi başarırız.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.