Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Değiştir genişlik Nasıl Kaldırılır YARDIM

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

probes57

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar.

Xenforo 2.1 için localhostta hostingimi almadan önce temamı hazırlıyorum fakat footer kısmında yazan Değiştir Genişik kısmını kaldıramıyorum aramadığım yer kalmadı yardımcı olabilecek varmı ?

Adsız.png

Öğeye sağ tıklayın sağda (ve ya altda) açılan pencereden class ve ya div komutları hangi ise kopyalayın daha sonra admin cp den görünüm ve dillerde şablonlarda ara kısmına tıklayın şablon içeriği kısmına kopyaladığınız class ve ya div komutunu girib eğer sonuç çıkmaz ise farklı o butonun classlarını deneyin bulduğu şablonlarda giriş yaparak aynı sorguyu aratın karşınıza eğer bu buton çıkarsa önüne ve sonuna
<!-- buton kodu --> ekleyin.

Öğeye sağ tıklayın sağda (ve ya altda) açılan pencereden class ve ya div komutları hangi ise kopyalayın daha sonra admin cp den görünüm ve dillerde şablonlarda ara kısmına tıklayın şablon içeriği kısmına kopyaladığınız class ve ya div komutunu girib eğer sonuç çıkmaz ise farklı o butonun classlarını deneyin bulduğu şablonlarda giriş yaparak aynı sorguyu aratın karşınıza eğer bu buton çıkarsa önüne ve sonuna
<!-- buton kodu --> ekleyin.
Adsız.png

bu çıkıyor fa fa kodunu bile xml + şablonlarda arattım o bile yok ya

class="pageWidthToggle xb-toggle-default" butür ve yada class="pageWidthToggle
böyle aratın dediğim yerde

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.