Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Database Sorunu

alprly

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
merhaba arkadaşlar bugün tema/eklentileri admin.phpden sildikten sonra ftp bağlantısı üzerinden sildiğim nesnelerin dosyalarını sildim ve ardından sitem aşağıdaki ssdeki hatayı vermeye başladı buna çözüm olarak internette databaseyi onararak çözüleğini öğrendim fakat ne zaman hatalı dataları onarmak istesem hata veriyor.
bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum
Screenshot_157.png
eğer sorun çözülmezse siteyi silip tekrar açmak istiyorum fakat bu seferde mevcut forumdaki kullanıcıların dataları + paylaşımları kaybetmek istemiyorum eğer yeni site açarsam eski sitedeki bu dataları nasıl aktarabilirim.
şimdiden teşekkür ediyorum

Screenshot_158.png
sorun veren datalar bunlardır onar butonuna bastığım halde işlem gerçekleşemiyor...

Merhaba, Cpanel'e giriş yap Yedekleme kısmından - daily - weekly - monthly ( daily günlük - weekly haftalık - monthly aylık )
burada daily indir forum anadizinde kurulu ise sql ile oynama yapmadıysan, public_html içindeki dosyaları cpanele geri yükleme yap site açılır, hata verirse sql tekrar import et.

Öncelikle birşeyler yaparken illaki yedek alman şart. Hostunla iletişime geç belki eski yedekleri olabilir kısa yoldan çözersin.Eklenti dosyalarını silerken başka yanlış dosyalarda silmiş olabilirsin.(Tema ile uyumlu çalışan eklentiler)
Ayarlardan default temayı seçip birde öyle bak aynı hata verecek mi.

Bu hatayı eklentiler verip vermedigini anlamak için config.php aşagıdaki kodu ekleyip tüm eklentileri devre dışı bırakıp bakmak lazım.
FTP'ye bağlanın library/config.php dosyasını açıp aşağıda verdiğim kodu en alta ekleyin.
Kod:
$config['enableListeners'] = false;

phpMyAdmin bu yazan tablolar üzerinde işlem yaptın mı?

Xenforo mevcut sürümü yada bir üst sürümüne upgrade eder misiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.