Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Cron gecikmesi

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

HKeNN

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Şuan 15 Haz 2021 ve saat 1:40 cron 23:40'ta kalmış. Bir sorun mu var yoksa ara sıra bunu yapabiliyor mu ?
1623710435682.png

Ayrıca debug moduna kesinlikle geçemiyorum. Yabancı bir forumda php versiyonunu güncellediğinde çözüldüğünü yazmış fakat şuan zaten onun dediği versiyondan daha yüksek bir versiyon kullanıyorum.

İki konuda bilgi alabilirsem çok müteşekkir olurum.

1623710600515.png
Mesajı gönderir göndermez tekrar kontrol ettim fakat grup tanıtımı hala geriden geliyor. Herhangi bir kullanıcıya terfi alması için gerekli koşulları sağladım oturdum cronları izliyorum... ?

Ekli dosyayı görüntüle 17018
Mesajı gönderir göndermez tekrar kontrol ettim fakat grup tanıtımı hala geriden geliyor. Herhangi bir kullanıcıya terfi alması için gerekli koşulları sağladım oturdum cronları izliyorum... ?
orada öyle yazıyor ama ortalama gün içinde terfileri veriyor.. misal bendeki terfi olayoda zamanlanmış görevleri beklemesi lazım.. ama otomatik terfi gerekli kuralları oluşturduktan sonra ortalama 10 dk geçikmeyle işlemini yerine getiriyor... siz oraya bakmayın o geneli kapsıyor.. normalde terfi sisteminiz otomatik çalışmıyor mu ?

orada öyle yazıyor ama ortalama gün içinde terfileri veriyor.. misal bendeki terfi olayoda zamanlanmış görevleri beklemesi lazım.. ama otomatik terfi gerekli kuralları oluşturduktan sonra ortalama 10 dk geçikmeyle işlemini yerine getiriyor... siz oraya bakmayın o geneli kapsıyor.. normalde terfi sisteminiz otomatik çalışmıyor mu ?
Evet test ettim yanlış anlamadıysam 20 dakikada bir terfi yaptırıyor. Ama 2 saat geç gelmesi garibime gitmişti. Hala geç geliyor ama sorun olmuyorsa problem yok ☺️

Terfi için videoyu sonuna kadar izleyin. Belki atladığınız bir yer vardır.
Birde src/vendor/symfony/console/Resources/bin/hiddeninput.exe dosyanın olup olmadığını ftpden kontrol edin.

Birde src/vendor/symfony/console/Resources/bin/hiddeninput.exe dosyanın olup olmadığını ftpden kontrol edin.
Selamlar, terfi atlamada hiçbir sorun yok sadece cron sayaçları biraz geriden gözüküyor. Ayrıca Real Host Server üzerinde çalıştığım için hiddeninput.exe mevcut.
İlginiz için çok teşekkürler.?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.