Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Cpanelden kullanıcıların yedeğini nasıl alırım?

DamageKing

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Cpanelden Kullanıcılarn Yedeğini Almam Gerekiyor Ama Hangi Şablon Bulamadım

Konu başlığınız düzenlenmiştir,lütfen dikkat!

Bu yedeği alıp yapmak istediğini nedir? bunu paylaşırsanız ona göre size yardımcı olmaya çalışalım.

Websitem Açılmıyor database de sorun çıktı yeni database açmak istiyorum ve emeğimin boşuna gitmesini istemiyorum

Bu işlem tek başına bir işe yaramaz,tabloların bir çoğu bir birine bağlıdır, Kullanıcı aldığınızdan diğer bir çok tabloyu da almalısınız. Mesela avatar,imzalar,kullanıcı profil ayarları,kullanıcı profil bilgileri. Aksi taktirde yeni database içinde bir işe yaramaz bu veriler. Bunu işlemleride yapmak için iyi derecede msql bilmeniz gerekli.

Bu işlem tek başına bir işe yaramaz,tabloların bir çoğu bir birine bağlıdır, Kullanıcı aldığınızdan diğer bir çok tabloyu da almalısınız. Mesela avatar,imzalar,kullanıcı profil ayarları,kullanıcı profil bilgileri. Aksi taktirde yeni database içinde bir işe yaramaz bu veriler. Bunu işlemleride yapmak için iyi derecede msql bilmeniz gerekli.

Yardım Edermisin Lütfen

Yardım edebileceğim durum bu kadar ne yazık ki,dediğim gibi bunu yapma şansıznı yok. Bence forumdaki sorunu çözmeye odaklanın.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.