Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Content, node sorunları...

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Sceaw

Kullanıcı
Kullanıcı
Xenforo 2.1 kullanıyorum fakat content ve node çalışmıyor, nasıl çalıştırabilirim?

6597 gibi hatalarla karşılaşıyorum.

Şu an sadece bir flamada denedim, nodeleri çalışmadığı için kaldırdım. 2.1 sürümünde mi bir sıkıntı var bilemiyorum. Web sitesini GM-TR OYUN FORUMU diye aratırsanız bulabilirsiniz. Discord adresim Sceaw#4367 iletişime geçebilirsiniz.

Anladığım kadari ile siz ikonlar neden görünmüyor diyemi soruyorsunuz ?

evet, xenforo 2.1'de flama yanındaki iconlar ( content ) çalışmıyor ancak diğer sürümlerde çalışıyor.

evet, xenforo 2.1'de flama yanındaki iconlar ( content ) çalışmıyor ancak diğer sürümlerde çalışıyor.

Tavsiyem ilk olarak Default temanızın tüm şablonlarınız resetlemeniz. Çünkü xenforo 2.1 için Font Awesome Pro sistemine geçildi ve 2.0 bununa mevcut ikonlar artık çalımıyor.
Ek olarak ise mkucuksari mkucuksari dediği gibi ekleyeceksiniz bunda sonra ikonlarınızı.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.