Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

com ve com.tr arası fark

RON

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
com ve com.tr arası fark nedir? com.tr avantajları daha mı fazla olabilir? (Google açısından)
Bir domain var elimde com başkasında com.tr ben aldım. Bunu wordpress mi yapsam yoksa forum mu yapsam daha etki olur?

SEO acısından bir fak oldugunu sanmıyorum, ınsanlar genelde markalasma ve bılınırlık konusundan dolayı uzantılara dikkat edıyor,

bakınız ornek: 1-1 ya da

Com.tr Türkiye'de indexi daha iyi aliyor ve Türkiye'ye özel bir domain com inse dünya genelinde olan bir dimain

Com.tr Türkiye'de indexi daha iyi aliyor ve Türkiye'ye özel bir domain com inse dünya genelinde olan bir dimain

bu tamamen kulaktan dolma yanlıs bir bilgi (bence) bakınız wptr.org 20 gunluk site .org uzantı (çoğu kımse sevmıyor tercih etmıyor) ama ilk sayfa 7. sıra

domain uzantısına etken bir cok unsur vardır tek bir bakıs acısından uzantıyı yargılamak doğru olmaz.

Uzantı olarak insanların alıştığı Net ve com uzantıları, ama Google amcaya göre uzantının pekde bir önemi yok, yıllardır bir çok uzantılı siteler kurdum buna gen.tr ve net.tr dahil istenilen ana kelimede güzel bir çalışmayla Google üst sıralarda yer alabilirsiniz. Kolay gelsin Başarılar

• Beğen
Tepkiler: RON

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.