Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Lisans satıldı Çok ucuza sıfır lisans

realBlackStar

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar acil para ihtiyacından dolayı çok uyguna çok ucuza lisansı satıyorum daha domain bile bağlanmadı sürüm seçimi yapılmadı bu geri para iade politikası olmadığından dolayı paramı geri vermiyorlar bu yüzden çok ucuza satıyorum almak isteyen ya pm yada whatsaptan ulaşsın + 90 531 649 77 17
Istanbul içi elden verebilirim.
90gün dolmadığından transfer edilmiyor göail ile birlikte vericem ciddi alıcılar yazsın

İstenilen ücret
900
İlk lisans sahibi kimdir?
  1. ilk satın alan benim
Lisansın faturası var mı?
  1. Evet faturası var,konuya ekliyorum
Transfer edilebilir mi?
  1. Hayır transfer edilemez
Bağlı olduğu domain
https://kediforum.com/
Lisans doğrulama kodu
d04ae397eb6e24045b5d117b5ee892c0
Ticket desteği etkin mi
  1. Evet ticket desteği var
İndirilebilir son versiyonu
Daha sürüm seçimi yapılmamış
Son güncelleme tarihi
Sıfır
Güvenlik açısından Istanbul içi elden verebilirim veya xenforo.gen.tr yöneticilerinden para karşılığında aracılık yapabiliriz ciddi alıcılar yazdın bügün nakite ihyacım var

Hayırlı Satışlar. Arkadaştan Bir Tane Lisans Aldım. Güvenle Alabilirsiniz.

Merhabalar acil para ihtiyacından dolayı çok uyguna çok ucuza lisansı satıyorum daha domain bile bağlanmadı sürüm seçimi yapılmadı bu geri para iade politikası olmadığından dolayı paramı geri vermiyorlar bu yüzden çok ucuza satıyorum almak isteyen ya pm yada whatsaptan ulaşsın + 90 531 649 77 17
Istanbul içi elden verebilirim.
90gün dolmadığından transfer edilmiyor göail ile birlikte vericem ciddi alıcılar yazsın
Eger halen aktif ise ben satın alabilirm bir tane

afedersiniz sitenizde kullandığını tema ve alt yapı nedir ??

hi

Son düzenleme:

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.