Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel COK ÖNEMLİ İNDEX.PHP

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Chaplin

xFanatik
Kullanıcı
Merhabalar netr0n netr0n eTiKeT™ eTiKeT™ LaDezs LaDezs bir kişi beni ekledi skypeden ve sitem icin güvenlik parası vermemi söyledi ne icin diye sordum sitemin index kısmını beyaz hale getirip yazı yazdı bu sorun nedir nasıl kapatılır cok can sıkıcı

www.playertr1.net

Geçtiğimiz günlerde bir üyemizin daha başına geldi bu durum. Forum admin şifrenizi başka platformlarda kullanmayın.

Tüm admin şifrelerinizi, mail şifrelerinizi, FTP şifrenizi vs değiştirin.

Merhabalar netr0n netr0n eTiKeT™ eTiKeT™ LaDezs LaDezs bir kişi beni ekledi skypeden ve sitem icin güvenlik parası vermemi söyledi ne icin diye sordum sitemin index kısmını beyaz hale getirip yazı yazdı bu sorun nedir nasıl kapatılır cok can sıkıcı

www.playertr1.net

web sitende açık varsa arka kapıdan yani backdoor data bilgilerinizi çekebilir tüm bilgilerinize erişebilir vede ssl kullanmıyorsanız

işi daha kolaydır çünkü md5 vs formatlarını çözmeden sitene index basabilir

ve bu adi adam sen,n bilgileri ele geçirmiş yani fitye parasını verirsen sitene index basmam demiş

siten çok önemliyse hosting firmasıyla iletişime geç hangi ip adresleri girdi diye web sitem hack'lendi deyin

eğer bu korsan lamerse farklı dns prox kullanmadıysa tespit edilen ip adresi ile bilişime başvurabilir ve adresini tespit edebilirsin

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.