Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Chat 2 by Siropu eklentisini son başlıkların üzerine nasıl alınır yardım edin

aliakyurt05

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Chat 2 by Siropu eklentisini son başlıkların üzerine nasıl alınır yardım edin chat eklentisi orta kısımda duruyo onu nasıl üste çekerim içeriğin üsütüne seçeneğini seçince konunun üstünde gözküyor yardım edin lütfen

Sitenizin linkini atar mısın bi ve ayarlamak istediğin yeri fotoğrafla gösterebilir misin ?

Eklentiyi kullanmadım fakat muhtemelen ayarlardan otomatik yerleştirmeyi kapatıp manuel olarak kendiniz page_container şablonuna yerleştirlmelisiniz

Görünüm diller > Widget Yöneticisi > Burada chati bulun ve içine girin burada da Forumların Üstüne olan seçeneği aktifleştirin.
Buna ek olarak sol menüdeki Chat'e tıklayın options'a tıklayın açılan kısmda Display Mode yazan yerdeki kısımda sadece Above Forum List seçeneğini seçin

Eklentiyi kullanmadım fakat muhtemelen ayarlardan otomatik yerleştirmeyi kapatıp manuel olarak kendiniz page_container şablonuna yerleştirlmelisiniz

Buna ek olarak sol menüdeki Chat'e tıklayın options'a tıklayın açılan kısmda Display Mode yazan yerdeki kısımda sadece Above Forum List seçeneğini seçin
zaten seçili ama ortada gözüküyor son başlıkların üstünde olmasını istiyorum

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.