Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Callback vietxfadvstats_listener::load_class geçersiz (geçersiz sınıf).

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

HalilHGT

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Arka kaşar ben advanced forum istatistik kurulumu yaparken ku hatayı alıyorum neden ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-04-29-12-10-49.png
    Screenshot_2017-04-29-12-10-49.png
    403.3 KB · Görüntüleme: 25

Çözüldü Callback vietxfadvstats_listener::load_class geçersiz (geçersiz sınıf).

Eklentinin dosyaları FTP alanında ya yok ya da uygun yerlere atılmamış. Kontrol edip tekrar deneyiniz.. Eğer dosyalar sıkıntılı ise ekte verdiğim dosyayı indirip birde onunla deneyebilirsiniz..

Birde kurulumdan bahsedeyim size.

Önce Upload dosyasının içerisindeki js, library, styles dosyasını FTP ana dizinine gönderin. Daha sonra admincp bölümünden addon-VietXfAdvStats.xml dosyasını yükleyin.
Eklentinin dosyaları FTP alanında ya yok ya da uygun yerlere atılmamış. Kontrol edip tekrar deneyiniz.. Eğer dosyalar sıkıntılı ise ekte verdiğim dosyayı indirip birde onunla deneyebilirsiniz..

Önce Upload dosyasının içerisindeki js, library, styles dosyasını FTP ana dizinine gönderin. Daha sonra admincp bölümünden addon-VietXfAdvStats.xml dosyasını yükleyin.

Ekli dosyalar

• VXF Advanced Forum Statistics 1.6.2.zip
    41.4 KB · Görüntüleme: 10
Çözüm

Allah razı olsun hocam çok sağolun

Olmuyor hocam yardım yine aynısı oluyor ana dizine attım ama :/

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.