Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? bu sistem nasıl yapılır

Sürüm yazmadın ki arkadaşım ama bildiğim kadarıyla yok tabi site sahipleri daha iyi bilir cevap beklersen net cevabı onlar verecektir.

Ne yazık ki xenforo 1 için olanı yok,sistem sadece xenforo 2 desteklemektedir.

peki bu surum yukseltme nasıl oluyor mesala hazır forumu yukseltecem dıyelım nasıl yapılıyor

peki bu surum yukseltme nasıl oluyor mesala hazır forumu yukseltecem dıyelım nasıl yapılıyor
İşte mantıklı bir strateji :D yükseltin en mantıklı olanı yaparsınız ancak yükselteceğiniz sürüm 2.0.11 altı yada üstü olmasın bun dikkat edin.
Bunun dışında dikkat etmeniz gerekenleri size şöyle listeleyim.
1. Full yedek alın
2. Xenforo 1 içindeki tüm eklentileri kaldırın.
3. Türkçe yamanızı kaldırın.
Tüm ayrıntılar ise aşagıdaki konuda sakin sakin adım adım giderseniz hiç bir sorun olmadan upgrade yapabilirsiniz. Yedeğiniz olacağı içinde çok çekinmenize,korkmanıza gerekte yok ;)

İşte detaylı anlatım : ip ucu - Xenforo 1'den xenforo 2'ye nasıl geçilir,Nasıl upgrade yapılır ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.