Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği bu konuya cevap yazılmış olabilir eklentisi

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

sanjaytr

tpc.net.tr/forum
SMS onaylı
Kullanıcı
Bazı forumlarda gördüğüm bir eklenti. Biz mesaj yazdığımız sırada bizden önce birisi foruma cevap yazmışsa "bu konuya sizden önce birisi mesaj yazmış olabilir. Görmek için tıklayın." tarzı bir uyarı çıkıyor. Bu eklentiyi hiç bir yerde bulamadım adını vs.

Eklenti değil, xenforo kendi yapısında var olan bir sistemdir ;) açık ve direk kullanılır.

Eklenti değil, xenforo kendi yapısında var olan bir sistemdir ;) açık ve direk kullanılır.
Allah Allah. Bu sitede geçen bir konuya cevap verirken sağ üstte konuya cevap verildiği bildirimi gelmesine rağmen konu içerisinde bu uyarıyı görememiştim. Herhalde eklenti ile yapılmış diye düşündüm bu yüzden.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.