Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Bu eklenti ne işe yarıyor?

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı

Açıklama:

nofollow etiketinin yönetilmesine izin verir.

Bağlantıların arama sonuçlarını etkilemesini ve kullanıcıları olumsuz etkilemesini önlemek için Google, web yöneticilerini ücretli bağlantılarda rel = "nofollow" ifadesini kullanmaya çağırır.

Varsayılan olarak XenForo, personel tarafından gönderilen harici bağlantılara rel = "nofollow" özniteliğini eklemez. Bu eklenti, bu tür ücretli bağlantıların alan adının bir kara listeye eklenmesine izin vererek bu sınırlamanın üstesinden gelir.

PageRank ile ilgili Google yönergeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın:

https://support.google.com/webmasters/answer/66356?hl=tr
https://support.google.com/webmasters/answer/96569?hl = tr
Evolving “nofollow” – new ways to identify the nature of links

xf da buna gerek yoksa bu eklentıyı neden yazmıs kı bu adam?

xf da buna gerek yoksa bu eklentıyı neden yazmıs kı bu adam?
xf da buna gerek yok diye bir şey göremedim

xf da buna gerek yok diye bir şey göremedim

buna gerek olsa forumların seo ve optımıze calısması ve yapısı ciddi zarar gorur. avatar altından tutun ımza kısmına oradan tutun konu ıcıne kadar her yer lınk cıkısı ıle dolu. mutlaka bu ısler dofloow ıslemı gormuyor bunu bılıyorum ama bu eklentı ne ıse yarıyor onu anlamadım.

buna gerek olsa forumların seo ve optımıze calısması ve yapısı ciddi zarar gorur. avatar altından tutun ımza kısmına oradan tutun konu ıcıne kadar her yer lınk cıkısı ıle dolu. mutlaka bu ısler dofloow ıslemı gormuyor bunu bılıyorum ama bu eklentı ne ıse yarıyor onu anlamadım.
By default XenForo does not add the rel="nofollow" attribute to external links posted by staff. xenforo default olarak linklere nofollow eklemiyor bu eklenti forum için attributeleri bulup otomatik olarak nofollow ekliyor

By default XenForo does not add the rel="nofollow" attribute to external links posted by staff. xenforo default olarak linklere nofollow eklemiyor bu eklenti forum için attributeleri bulup otomatik olarak nofollow ekliyor

anladım, 2017 cıkıslı bir eklenti bunun guncel ya da gelısmıs halını gorursen paylasırsan sevınırım tsk ederım.

valla daha ne güncelliği olabilir bilemem sadece link tespiti ve rel="nofollow" eklemek

Blacklist kısmına hangi alan adları eklenecek onu anlamadım ben, tum alan adlarını burayamı eklıcez bunlar kara lıste nofollow ekle diye bunun whıte olması gerekmıyormu?

Blacklist kısmına hangi alan adları eklenecek onu anlamadım ben, tum alan adlarını burayamı eklıcez bunlar kara lıste nofollow ekle diye bunun whıte olması gerekmıyormu?
karaliste olarak eklediğin linklere eklemez sanırım nofollow tam bilmiyorm çalışma mantığını

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.