Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Bu alanları ve yazıları nasıl renlendirebilirim!

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

taya

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba,
Resimdeki renksiz alanları ve yazıları nasıl renklendirebilirim; yardımcı olabilirmisiniz! Not: önek rengi , yeni mesaj ile konu rengi dışındaki alanlar için. Bu.alanı.nasıl.renklendirebilirim..PNG Bu.alanı.nasıl.renklendirebilirim.2.PNG

Şu class yapısını deneyin bakalım;
CSS:
.p-body-header
{
    background: Red;
}

Tam alanı kendi siteniz üzerinde gösterin ve site bağlantınızı ekleyin bakalım talebinize.

Tam alanı kendi siteniz üzerinde gösterin ve site bağlantınızı ekleyin bakalım talebinize.

üstadım alttaki gibi

renklendirilmek.istenen.alan.PNG

Tamam verdiğim kod bu alanın rengi değiştirmektedir,sitenizde görmende neden olmuyor net br cevap veremem.

Tamam verdiğim kod bu alanın rengi değiştirmektedir,sitenizde görmende neden olmuyor net br cevap veremem.
yeni mesajlar ve yeni konu aç alanıyla bu alanın bir bağlantısı var herhalde. daha önceden mesaj ve konu alanındaki boşluğa küçük resimler eklemiştim. bu resimler eklenince bluray öneki ve yazısı kaybolmuştu; bulana kadar bayağı zaman harcamıştım. şu andaki mevcut yazıyı kaldırıp bir deneme yapayım bakalım alakalımı.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.