Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Bu alanları nasıl silebilirim?

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ramizoghlu

Banned
Yasaklı
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://asp.az
Merhaba arkadaşlar... Forum konularında alt kısımda Resimde kırmızı ile çizdiğim alanı nasıl kaldıra bilirim? Orada gözükmesini istemiyorum.

asp.az_threads_cat-skriptine-seo-mumkundurmu.56_ (1).png

eklentinin şablonlarını kontrol ederseniz ilgili alanı bulabilirsiniz diye umuyorum

Yok komple istümiyorum hocam yukarıda da gösteriyor çünki bu alanlar. Bana yalnız gösterdiğim kısımdan kaldırmak lazım

Kullanmış olduğunuz temalara bakılırsa temaları halen lisanssız kullanıyorsunuz. Kusura bakmayın, burada kullanıcılarımız 1 doları 18 tl üzerinde fiyatlarken ve buna rağmen lisanslı tema kullanırken. Siz 1 doları 1,70 manat ile fiyatlamanıza rağmen Türklerin temalarını lisanssız kullanıyorsunuz. Sizi daha önce de bu konuda uyarmış ve kaldırdığınızı söylemiştiniz. Arka planda bizim ürünlerimiz de var mı bilmiyorum ama bu tür kişilere destek vermeyi etik bulmuyoruz.

Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.