Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Bölümler için Css Kodları

mcv_js

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba.Mesaj yazma bölümündeki Editor toolbar iconların arkasındaki header, iconlara basınca açılan menü ve editordeki mesaj yazma yerinin arkaplan rengini değiştirmek istiyorum.Bunu css üzerinden yapacağım.

Ayrıca yardım bölümündeki emojilerin background rengini değiştirmek istiyorum;
20200420_180834.jpg

Merhaba 2 tane daha isteğim var.Resimlerdeki beyaz olan yerler;
Screenshot_20200420-193713_Samsung Internet.jpg
Burası masaüstü gösterimde account/preferences yeri.Stil değiştirme zaman dilimi değiştirme yerinin yanındaki label tarzı yer. Screenshot_20200420-182826_Samsung Internet.jpg

Sitenizi kaydetmediğiniz için göremiyorum ancak böyle durumlarda css yapısını öğrenmek istediğiniz öğenin üzerine sağ tıklayarak ÖĞEYİ DENETLE dediğinizde sağda ve ya aşağıda açılan pencereden kod yapısı ve en altıda css yapısı mevcuttur. CSS yapısında background rengi eğer beyaz ise değiştirdiğinizde o öğenin rengi değişiyorsa .cssclası{
background:black;
}

üsteki gibi kopyalayarak extra.less dosyanıza atabilirsiniz. Eğer bulamaz iseniz sitenizin adresini kaydedin

Sitenizi kaydetmediğiniz için göremiyorum ancak böyle durumlarda css yapısını öğrenmek istediğiniz öğenin üzerine sağ tıklayarak ÖĞEYİ DENETLE dediğinizde sağda ve ya aşağıda açılan pencereden kod yapısı ve en altıda css yapısı mevcuttur. CSS yapısında background rengi eğer beyaz ise değiştirdiğinizde o öğenin rengi değişiyorsa .cssclası{
background:black;
}

üsteki gibi kopyalayarak extra.less dosyanıza atabilirsiniz. Eğer bulamaz iseniz sitenizin adresini kaydedin
dostum bilgisayarım yok o şekil yapmıyorum site forum.turkdeveloper.xyz

Ne yaptıysam şu arrow rengini değiştiremedim.
Yardım eder misiniz?
Screenshot_20200421-025041_Samsung Internet.jpg

Ne yaptıysam şu arrow rengini değiştiremedim.
Yardım eder misiniz?

Bu ikisi:

CSS:
.tooltip--member.tooltip--top .tooltip-arrow {
    border-top-color: var(--xxx);
}
.tooltip--member.tooltip--top .tooltip-arrow:after {
    border-top-color: var(--xxx);
}

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.