Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? bir kategorinin alt formunu gizleme

aga_0074

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
değerli arkadaşlar sitem de bir kategorinin alt forumunu nasıl üyelere gizleye bilirim yani orneğin admin lere ozel bir bölüm açtım ve oraya adminlerden başkası göremeyecek..lütfen yardım edermisiniz...xenforo ya yeni geçtim bu yuzden yabancıyım buraya...eger anlatırsanız açıklamalı sekilde yazarsanız minnettar kalırım...saygılar...

Nasıl yapılır ? bir kategorinin alt formunu gizleme

Bunun için size şöyle bir anlatım hazırladım.

Admicp alanından Forumlar->Kategori ve Forum izinleri alanına gelin.

Örnek resim

izin1.png

Karşınıza forumlar ve kategorileri listelenecek. Her forumun ve kategorinin yanında Yetkiler alanını göreceksiniz. Hangi foruma veya kategoriye işlem yapmak istiyorsanız o bölümün yetkiler alanına tıklayın..

Örnek resim:

izin2.png

Yetkiler dediğiniz de karşınıza üye grupları gelecektir. Hangi üye grubunun görmesini istemiyorsanız o üye grubuna tıklayın

Örnek resim (Temsilidir. Sizdeki üye grupları farklı olabilir.)

izin3.png

Karşınıza o üye grubunun o forum veya kategori ile alakalı izinleri gelecek buradan izinlerinizi dilediğiniz gibi...
ve birde yönetici kişinin diğer üyelerden üyelik isminin renginin farklı olmasını istiyrum...örnedin admin rengi kırmızı ama ben adminlik verdğim kişilerin üyelik isim rengi hep mavi renkte sanki sıradan uye gibi görünüyor üye ismi...bunuda yazarsanız çok mutlu olurum...şimdiden çok teşekkür ederim...

Bunun için size şöyle bir anlatım hazırladım.

Admicp alanından Forumlar->Kategori ve Forum izinleri alanına gelin.

Örnek resim

izin1.png

Karşınıza forumlar ve kategorileri listelenecek. Her forumun ve kategorinin yanında Yetkiler alanını göreceksiniz. Hangi foruma veya kategoriye işlem yapmak istiyorsanız o bölümün yetkiler alanına tıklayın..

Örnek resim:

izin2.png

Yetkiler dediğiniz de karşınıza üye grupları gelecektir. Hangi üye grubunun görmesini istemiyorsanız o üye grubuna tıklayın

Örnek resim (Temsilidir. Sizdeki üye grupları farklı olabilir.)

izin3.png

Karşınıza o üye grubunun o forum veya kategori ile alakalı izinleri gelecek buradan izinlerinizi dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

izin4.png

Umarım yardımcı olmuştur ;)

Çözüm
vay allahhh binlerce kez razı olsun be dostummm....çook teşekkür ediyorummm...birde şu ikinci yazdığıma da cvpp yazarsan çok sevinecem...

ve birde yönetici kişinin diğer üyelerden üyelik isminin renginin farklı olmasını istiyrum...örnedin admin rengi kırmızı ama ben adminlik verdğim kişilerin üyelik isim rengi hep mavi renkte sanki sıradan uye gibi görünüyor üye ismi...bunuda yazarsanız çok mutlu olurum...şimdiden çok teşekkür ederim...
bu konu hakkında ne yapmam lazım...

hocam dediğinizi yaptım yetkileri kapattım üyelere ama üyeler hala o kategoriyi görebiliyor...butun yetkilere asla dedim olmadı hayır yaptım yine olmadı yani üyeler görebiliyor sebebi nedir acaba

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.