Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Bir hesaba sadece 1 kullanıcının girebilmesi

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Asu

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba, sitemde bir hesabı yalnızca 1 kişi tarafından girilmesini istiyorum. Bunun için önerebileceğiniz bir şey var mıdır?

Neyi önlemek için arıyorsunuz böyle birşey, xf1 için böyle eklenti görmüştüm ancak pekte kullanışlı değildi şuan adınıda hatırlamıyorum ancak xenforo gizlilik ve korumalarda fazla önlemler alıyor bir kullanıcı hesabınıda güvenli tutmak istiyorsa bunun için 2 adımlı hesap doğrulamaları mevcut forumunuzda bununla ilgili duyuru yapabilir badge gibi eklentilerde kullanıyorsanız hesabını 2 adımlı doğrulayanlara ödülde verebilir ilgi çekebilirsiniz bu durumda. XF2 de böyle bir eklenti ile karşılaşmadım

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.