Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Bir eklenti hakkında desteğe ihtiyacım var.

FivemTurk

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://fivemturk.com
Merhabalar öncelikle 1616003218251.png
Resimde gördüğünüz eklenti bana bir sürü problem yaşatıyor , silmeye silinmiyor yüklenmeye yüklenilmiyor.

Daha öncesinde bu eklentiyi kurmayı denemiştik kurduk da yanlış hatırlamıyorsam ama problemi olduğu için kaldırdık.

Lakin kalkmadığını düşünüyoruz çünkü bazı işlemler yaparken özellikle toplu mesaj gönderiminde karşımıza bir hata kodu çıkıyor ve bu hata kodunda bu eklentinin adı geçiyor tam olarak hatırlamıyorum şuan ama aşağıda ki fotoğrafta ki hatanın aynısını belkide farklı bir şekilde atıyor ama her türlü atıyor.

Cron işlemleri sırasında da bu aşağıda görülen hatayı alıyorum.

• Hata Ekran Görüntüsü: Eklenti kurulu olmadığı halde bu hatayı veriyor. 1616003369267.png

FTP Üzerinden silmeye kalkınca ise forum tamamen çöküyor tekrar dosyaları atınca düzeliyor.

Tam olarak ne yapmamız gerekiyor bu eklentiden sonsuza dek kurtulmak istiyorum şimdiden teşekkürler.

Eklenti kurulu değil lakin kalıntıları var anladığım kadarı ile forum içinde ve cron zamanı olsun veya mesaj gönderimi vs yapmaya çalıştığımda admin panelinden bu hatayı sık sık alıyorum.

Yukarıda da belirttiğim gibi el ile ftp üzerinden de dosyayı silince forum çöküyor hata meydana geliyor diyor açılmıyor.

Yani bu eklentinin kalıntılarını silemem gerekiyor lakin nasıl yapabilirim bilmiyorum bilenlerin desteğini bekliyorum
xenforonun kendisine ait dosyasını siliyorsunuzdur.. eklentinin dosyasını takip ederek deneyin.. inanın bana öyle birşey olması çok mantıksız... belki dosya eklentinindir diye xenforo ya ait bir dosyayı yanlışlıkla siliyor olabilirsiniz.

xenforonun kendisine ait dosyasını siliyorsunuzdur.. eklentinin dosyasını takip ederek deneyin.. inanın bana öyle birşey olması çok mantıksız... belki dosya eklentinindir diye xenforo ya ait bir dosyayı yanlışlıkla siliyor olabilirsiniz.
Hayır dostum çok eminim yaptığım işlemden.

Zaten hali hazırda kurulu değil yüklü değil ama yüklü olmamasına rağmen yüklüymüşcesine hata vermekte.

Tercih sizin, konu önekiniz değiştirilerek boşa çekilmiştir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.