Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Beyaz sayfa sorunu

hola

Kullanıcı
Kullanıcı
Arkadaşlar çıldırmak üzereyim artık... Dün öğlen başladığım vbulletinden xenforoya geçiş işlemi hala bitmedi...
Mesajların taşınması %80 civarındayken seo seçeneklerini aktif ettim ve forumda belirtilen türkçe karakter yönergelerini link.php ile utf8.php ye uyguladım. Ne ara oldu bilmiyorum ama xenforo forum bütün dizinlerinde beyaz sayfa hatası alıyorum şuan. install buna dahil. Xenforo sunucu uyumluluk durumu sorgulama betiği çalışıyor, aynı zamanda vbulletinin admin paneli de sorunsuz çalışıyor.
Forumda belirtilen şekilde upgrade yapmak üzere orjinal dosyaları indirip sunucuya yükledim ancak yine beyaz sayfa geldi....
Sizce nerede hata yapıyorum çıldırtacak artık

Yani hatanın sebebini zaten söylüyorsunuz :)

Aktarım bitmeden xenforo üzerinde hiçbir şekilde ayarlama, düzenleme gibi işlemler yapmayın. Aktarımı bitirin, eğer aktarım başarılı bir şekilde yapıldı ise, dilediğiniz ayarlamaları yapabilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.