Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü "Beklenmedik Bir Hata Oluştu" Hatası

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

AyzTR

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba FTP den bir kaç eklenti sildim admin panelinden kaldırmadan şuan siteme ulaşamıyorum yardım eder misiniz?

Çözüldü "Beklenmedik Bir Hata Oluştu" Hatası

Eklentileri kaldırmak için sildiğiniz dosyaları yeniden ftpye yüklemeniz gerekecek.

$config['enableListeners'] = false;

Bu kodu ftp de config.php içine yapıştırıp deneyin.

Forum açılırsa sildiğiniz dosyaları tekrar ftpye yükledikten sonra eklentileri admin panelden kaldırın.
Eklentileri kaldırmak için sildiğiniz dosyaları yeniden ftpye yüklemeniz gerekecek.

Forum açılırsa sildiğiniz dosyaları tekrar ftpye yükledikten sonra eklentileri admin panelden kaldırın.

Çözüm

teşekkür ederim :)

Hocam bu sorunu yaşıyorum belirttiğiniz kodu eklememe rağmen sitem açılmadı ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin netr0n netr0n

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.