Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

BEKER FORUM Artık Burda

FBEKER

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar Eski Sitemizin Sürekli Cpu Aşmasından Dolayı Ve Zaman Zaman Kapalı Kalmasından Dolayı Artık Burdayız BEKER FORUM Kayit Olmuş Kullanıcılar Aynı Hesaplarıyla Giriş Yapabilirler Eski Forum Kapatılmıştır Muhtemelen Gene Suspended Olur Orası BEKER FORUM Buraya Gelin Bu Suspended Olmuyor

bekerform.ga ?

Yeni açtığın da kapalı?

dns değiştirince site gidiyo şimdi düzelmiştir baksana cloudflare kuramıcam

evt dondum ama cloudflare kuramıcam ona üzüldüm ns leri değiştirince site gidiyo ve bu host diğerinden daha hızlı neyse başka koruma bakacaz artık

Arkadaşlar Eski Sitemizin Sürekli Cpu Aşmasından Dolayı Ve Zaman Zaman Kapalı Kalmasından Dolayı Artık Burdayız BEKER FORUM Kayit Olmuş Kullanıcılar Aynı Hesaplarıyla Giriş Yapabilirler Eski Forum Kapatılmıştır Muhtemelen Gene Suspended Olur Orası BEKER FORUM Buraya Gelin Bu Suspended Olmuyor
Turuncusunucu demek

İyi yapmışsın, ne zaman merak edip baksam "suspended" şeklinde görüyordum, sonunda forumunu gördüm. :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.