Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Beğen butonu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
dediğiniz gibi tek tek denedim Post Ratings diye bir eklenti hemen hemen aynı görevi yapıyor odu kapadım cozuldu tessekkurler ustadlar emeginize saglık

Selamlar, sitem www.turkbalikavi.com xenforo 1.
Sitede facebook tarzı beğeni eklentisi ekleyebilirmiyim, bu eklentiyi aramama rağmen bulamadım, bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Ekli dosyalar

• flatkolik-tepki-sistemi.png
    flatkolik-tepki-sistemi.png
    13.8 KB · Görüntüleme: 5
Bildiğim kadarıyla XF-1 için benzer bir eklenti yok. Örnek gösterdiğiniz kısımda XenForo-2.1 ile gelen bir özellik.

Bence sitenizi XF2 yükseltmeyi ciddi ciddi düşünün. Artık kimse XF-1 için yeni eklenti yazmıyor ve yakında XenForo da destek güncellemesini bu versiyon için kesecek.

Bildiğim kadarıyla XF-1 için benzer bir eklenti yok. Örnek gösterdiğiniz kısımda XenForo-2.1 ile gelen bir özellik.

Bence sitenizi XF2 yükseltmeyi ciddi ciddi düşünün. Artık kimse XF-1 için yeni eklenti yazmıyor ve yakında XenForo da destek güncellemesini bu versiyon için kesecek.
Aslında xenforo 2 ye geçmeyi istiyordum fakat Php sürümünün yükselmesi gerektiğinden ve 11 yıllık bir forum sitesi olduğundan dolayı sıkıntı çıkabilir düşüncesi ile yükseltmeyi erteledim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.