Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? BBCode Hatası

Asil_Delikanli

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Slm benim bir sorunum var tasarımcımın biri html cod ile hazırlanmıs grafikler yüklemek istiyor siteye ama ne yaptıysak bir türlü içerigi resim olarak gösteremiyoruz sitede normal kod olarak çıkıyor yani direk kodlar gözüküyor bununla ilgili forumda ne yapmam lazım lütfen bana bu konuda yardımcı olurmusunuz çok zor durumdayım

He konunun ikinci sayfası varmış görmedim özürdilerim :D

Anladım şimdi, ancak bunu BBCODE için düzenlemek gerekli, bunun için bir fırsat bulduğumda uğraşacağım. Ama zamanı olan uğraşmak isteyen, bu mesajı görenlerde yardımcı olacaktır umarım benden önce :)
Abi bu html görsel olarak konu içine yerleştime olayı tekil için dimi ? yani ististani tek tük konu içine yerleştirmek istenirse o kodların orda görsel çalışması için bir çalışma yapıla bilir... aksi takdirde buna eklenti veya düzenleme gerektirmez mi tüm bbcode nin üzerinde çalışması için.

Giriş bilgilerinizi DM atarsanız ilk fırsatta göz atarım.

Kullanıcıların birbirlerine bu tür bilgileri vermeleri yasaklanmıştır, takibe takılması durumunda iki tarafta yasaklanacaktır;

Hocam zaten vermedim dikkate bile almadım mesajı LaDezs LaDezs abimin tavsiyesi ile sizler dışında kimseye bilgilerimi vermem

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.