Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü bbcode hatası

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Shiniori

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
merhaba default temada ve diğer 2 temada bbcode tusları calısmıyor en son eklenti 4 gun once eklemistim o günden beri cok rahat calısan bbco tusları bugun calısmıyor sorun neyden kaynaklanıyor ?

Çözüldü bbcode hatası

Editörü gelişmiş moddan çıkartmışsınız sanırım. Sağ tarafta bulunan 3 noktalı ikona tıklayın. Sonra [] ikonuna tıklayın.
Muhtemel mevcut eklentilerinizdendir. Mmo hide vs kullanıyorsanız. Sürüm uyumluluğunu kontrol edin.

suan sizin sitedede aynı sorunu yasıyorum bbcode ler gözükmüyor ara ara acılıyor gözüküyor eklentilere gelince eklentilerle alakalı degil zaten 5 tane eklenti yüklü onlarda 1 hafta önce kuruldu.

hide eklentisi kullanıcı kacırır gereksiz bir eklenti zaten. mmo nedir bilmiyorum

benim sitede sorun benden kaynaklı dicem ama niye sizin sitedede suan bbcodeler gözükmüyor tıklıyorum aktif olmuyor cok ilginc

Tarayıcınızdaki eklentiler sebep oluyor olabilir farklı tarayıcılar veya mobil ile deneyin.

Editörü gelişmiş moddan çıkartmışsınız sanırım. Sağ tarafta bulunan 3 noktalı ikona tıklayın. Sonra [] ikonuna tıklayın.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.