Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Bazı Resimlerin Ek Olarak Gösterilmesi

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

EfeOzkan

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar , Bazı resimler aşağıdaki fotoğrafta göründüğü gibi ek kısmında görüntüleniyor . Bunun sebebi nedir ? Ben Normal üstteki resim gibi eklemek istiyorum . Ayarlardan limitleri sınırsız yaptım .

1594239599450.png 1594239621678.png

imagickle ilgili bir problem olabilir üstat ben de ne zaman imagick aktif etsem fotoğraf upload ederken hata veriyor

xgt_logo-min.png

xgt_logo-min.png

Resimleri dosya ekleme kısmından değilde bb kodların içerisinden seçerek ekleyiniz. Yine hem altta küçük bar önizlemesi yapıyor hemde normal wrapper kısmına ekliyor.

Hocam biraz bilgi verebilir misin, bb kodlarına nasıl erişebilirim ve nasıl kullanabilirim.

resim ekle alanı mı ? yoksa bb kodlarını değiştir alanından mı ? ben bu sorunu zaten resim ekle alanından yaptığımda oluyor. direkt yüklensin istiyorum ancak dosya olarak yüklüyor.

1594501039758.png 1594501047092.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.