Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

TR Yama isteği BassMan Cookie Notice (Çerez Bildirimi) Türkçe Dil Yaması

Kullanıcı kullanmak istediği eklenti için Türkçe yama talebinde bulunmaktadır.

sat679

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
BassMan Cookie Notice (Çerez Bildirimi) Türkçe Dil Yaması
Çerezleri daha düzenli ve şekilli hale getiren bu eklentinin Türkçe dil yaması var mı ve/veya yapılabilir mi?
Varsa paylaşırsanız çok memnun olurum.

İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederim.

Merhabalar, gün içinde konuya eklerim. ;)

Yayınlamanızı bekliyorum ....

Anlayışınız ve destekleriniz için teşekkür ederim.

Bu aslında sadece stil tarafındaki Türkçeleştirmeyi içeriyor. Button vs değişiklikleri için Güncel dil dosyasını yüklemeniz gerekiyor. Onu da önümüzde günlerde çıkartırız. Daha detaylı anlatmak gerekirse bu eklenti İletişim yolları alanındaki Force privacy policy agreement alanına stil oluşturmaya yarayan bir eklenti. Dediğim gibi güncel dil dosyası yayınlandığında tüm alanlar Türkçe olarak gelecektir. Ben yinede stil alanını Türkçeleştirmek istersiniz diye dosyayı ekliyorum.

Ekli dosyalar

• language-Tuerkce-(TR)-BassMan_CookieNotice.xml
    1.6 KB · Görüntüleme: 4
Daha ne diyelim. Sen gerekeni yapmışsın .. Eline koluna sağlık çok teşekkür ederim.

Bu eklentiyi kurmaya pek gerek kalmayacak. Chris dediğine gore bir sonraki Xenforo sürümünde çerez uyarısının footer linklerini kapatması engellenmis olacak ki bu eklentinin çıkma amacida bu idi

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.