Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

🚀 Backlink Botu !!!! - PHP Alt Yapı - Açık Kaynak - 220k Data 🚀

Apyazılım

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, yorum backlink sistemidir. 220k link eklidir. Sistemden bahsetmek gerekirse. Wordpress sitelere yorum olarak backlink göndermenize yarar. 2 adet bot bulunmaktadır. Site Kontrol ve gönderim botu. Kontrol botu ile kendi datanızı oluşturup işlemleri yapabilirsiniz. Yorum başlığına ve yorumda da link vere bilirisiniz.

Satın alma sonrası kurulum + kullanım bilmeyenlere gerekli bilgilendirme ve kurulum yapılacaktır.

Demo Site : Demo

Kullanıcı Adı : demo

Şifre : demoap

PHP ALT YAPILI - ULTRA HIZLI -KİRALAMA DEĞİL TAMAMEN SİZE AİT - AÇIK KAYNAK -

FİYAT: 1000 TL

sistem nasıl çalışıyor onu pek anlamadım ?? Backlinkleri neye göre yapıyor ?? bayilikmi veriyorsun yoksa komple sistemimi verecen onu anlamadık.

sistem nasıl çalışıyor onu pek anlamadım ?? Backlinkleri neye göre yapıyor ?? bayilikmi veriyorsun yoksa komple sistemimi verecen onu anlamadık.
Kople sistemi veriyorum hocam. Satın alma sonrası kullanma ve kurulum eğitiminde veriyorum

Bayram indirimi : 13.04.2024 kadar

FİYAT: 500 TL

İndirimi : 20.04.2024 kadar geçerlidir

FİYAT: 500 TL

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.