Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Backgraound

wercil06

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar değerli xengentr 2 adet sorum var bunu nasıl yapabilirim?

1.cisi alt fotoğrafta belirttiğim yerin orada sarı cizgi kadar nasıl boşluk acabilirim.
2.cisi arka plandaki fotoğrafın üstüne bir video nasıl oynatabilirim?

1 - Sorum
1591987788750.png

2 - ci sorum Arya Online v.24xx - Resmi Internet Sitesi bu sitedeki gibi , arka plan videosu mevcut fakat forum'da gördüğünüz sol tarftaki cizgilerin orada arka planda oynamasını istiyorum resmin üstünde.

Değerli yardımınız için teşekkürler.

merhaba, aşagıda yazacagım konuyu bi incelermisiniz acaba isteginize uygun bir paylaşımmı ?

merhaba, aşagıda yazacagım konuyu bi incelermisiniz acaba isteginize uygun bir paylaşımmı ?

Desteğiniz için teşekkürler , fakat arka plandaki fotoğrafın üstüne şeffaflık verip video'yu eklemek istiyorum :)

Desteğiniz için teşekkürler , fakat arka plandaki fotoğrafın üstüne şeffaflık verip video'yu eklemek istiyorum :)
baya teferruatlı bir işlem gibi görünüyo o iş beni aşar ama nacizane fikrimi söylemek gerekirse bu söylediklerinizi yaptıkdan sonra siteniz çalışması bakımından kat kat yavaşlamazmı ? ben böyle bir etki alabilceginizi düşünüyorum ama yine de siz bilirsiniz tabi

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.