Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

by_bur4k

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Herkese iyi forumlar dilerim.

Tema özellikleri/ avatar'a giriş yapıyorum. Resim butonunu seçiyorum, link yolu da veriyorum fakat olmuyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Bunu default temada denemiyorum.

Ayrıca şunu sormak istiyorum,
Online yöneticiler bölümünü kaldırmamız mümkün mü ?

Çok soru sorduk hakkınızı helal edin..

Avatar bölümünde ne gibi bir sıkıntı yaşıyorsunuz ?

Sizin istediğiniz şeyi admin panelinden seçenek şeklinde yapamazsınızki zaten yapabilirsiniz ama dosyaları değiştirmeniz gerekiyor xenforo klasöründen data zenforo default avatars gibi onları elle kendinize ait default pp ler koyuyorsunuz veyahüt temadan temaya göre değişiyor malum kullandığınız temada böyle bir avatar resimleri yok.

Sizin istediğiniz şeyi admin panelinden seçenek şeklinde yapamazsınızki zaten yapabilirsiniz ama dosyaları değiştirmeniz gerekiyor xenforo klasöründen data zenforo default avatars gibi onları elle kendinize ait default pp ler koyuyorsunuz veyahüt temadan temaya göre değişiyor malum kullandığınız temada böyle bir avatar resimleri yok.
Evet, vBulletin de o şekilde değiştiriyorduk. Xenforo da tam olarak FTP de nereler değiştirilmesi gerekiyor.. ?

Bende mevcut değil evet, 2 kullanıyorum.
Xenforo 2 kullanıyorsanız öncelikle sürümünüzü belirtmeliydiniz konu açarken hocam! Xenforo 2 için admin panelden seçenek var şu adımları takip ediceksiniz. Apearance - Style - Properties: E01B8307-ED3F-497F-AE40-4D54651CF40B.png
Sizde şuanda text tıkı işaretli onu image olarak değiştiriceksiniz ve default avatar image url ye avatar resmini koyucaksınız.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.