Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

VasY

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Selam

sizin sayfadan alıyoruz tüm bilgileri.

galiba beceremedik
yuvarlak avatarı kare yaptık
resimde denemesini yaptıgım gibi az önce
bazı resimleri alıyor ölçekli bazı resimleri shoplu olanları mesela 170x250 olanları altı yokmuş gibi görüntülüyor.

bana bu bu profildeki görüntüyü bozmadan nasıl ayarlancagını bile varmı..

çogu yerde bu cevapsız kalmış burdada cevapsız kalmış ?

20200510_225625.jpg

20200510_225614.jpg

bunlar normalde ps shopluların altı neden yok
20200510_225642.jpg

bu boyutla kalsın istiyorum son resim shoplu avatarlar.. saçma sapan boyut yorumları yapmaya gerek yok .. elimden geldiğince yuvarlakları kare yapmaya çalıştım .. netronun videolar sağ olsun ama oda yetmedi eksra şablona ölçekleme v.s ekledindi.. birde benim hatun yıllardır yapar hiç bir vbulletinde sorunnyokda bu xenforodamı sorun oluyor bu.. olmuycak bişeyse söyleyin uğraşmıyım olacak birşeyse aramaya devam edeyim sıktı artık

kulandıgınız temada avatar border ayarı vardır ordan denedınızmı

Hayır çok geniş kapsamlı xenforo bilgim yok .. açık kaynaklı ne kadar bilgi varsa onu araştırıp uygulamaya çalıştım.. mesela bunu sizdende ilk defa duydum..

ha siz paneldeki ayardan bahsediyorsunu.. evet bunların bir etkisi yok denendi.. ben kodlarla halledilecek bir problem oldugunu düşünüyorum . her şekili denendi o ayarların etkisi yok.. yuvarlak ilen etki ediyordu karede faydası olmuyor

CSS:
.message--post .message-inner .avatar {
height: 120px;
width: 120px;
}

@media (max-width: 480px) {
.message--post .message-inner .avatar {
height: 48px;
width: 48px;
}
}
extra lese ekleyıp denermısınız

benim gözlemlediğimce sorun avatarın boyutu değil zaten ölçekliyor alıyor ama resimin alt kısmı posbitin altında kalıyor yani bize görünen tarafı en üstten ortasına kadar .. diğeri posbitin altında .. yoksa yarım falan almıyor.. onuda ayarladım çektim alta ama resimde uzuyor bu şekilde bu sefer ..

ya bir yerlerde hata yaptım veyada bilmediğim bir ayarı var çözemedim. hata olasılıgım pek yoktur çünkü anlatımlar ile yaptım kafandan girdiğim birşey yok.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.