Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Avatar bölümünün degiştirilmesi

fσrвíddєn

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Forum avatarımın boyutunu 170x250 olacak şekilde degiştirmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz lütfen.

Merhaba, aşağıdaki konuya bakın fikir verecektir.

Çözüm
Merhaba, aşağıdaki konuya bakın fikir verecektir.

Yaptım ama hiç bir görüntü degişmedi eskisi gibi hala avatar

Yaptım olmadı gibi bir şey olmaz. Yapamadığınız için olmamıştır. Örnekte anlatılan uygulamada oluyorsa siz yapamıyorsunuzdur. Neyi eksik yapıyorum diye detaylı analiz edin.
Benim anlamadığım bir nokta var bunu kullandığım tema üzerindde mi yapacağım yoksa defualt teması üzerinde mi

Benim anlamadığım bir nokta var bunu kullandığım tema üzerindde mi yapacağım yoksa defualt teması üzerinde mi
Kullandığın tema üzerinde yapacaksın.. Benim burada paylaştığım temalara bir göz at hepsi karedir oto ölçeklidir.. Senin bu dediğin 170x250 bir vbulletin klasiğidir.. Onu'da ilk kullanan ve yapanlardanım.. Ama posbite ölçek verip oto crop yapması daha makul tam boy içeri alır... Anlatması benim açımdan uzun süren işlem isteyen birşey.. O yüzden temaları incele paylaştığım ordan bir bak.. N netron un verdiği örnektekiler ile senin istediğin farklı olduğu için olmuyor.. Yoksa olmuyor diye bir'şey yok dediği gibi.. Sen dediğim gibi bir temalara bak.. Zaten benden başka yaygın kullananda yok bu tür posbiti..

Kullandığın tema üzerinde yapacaksın.. Benim burada paylaştığım temalara bir göz at hepsi karedir oto ölçeklidir.. Senin bu dediğin 170x250 bir vbulletin klasiğidir.. Onu'da ilk kullanan ve yapanlardanım.. Ama posbite ölçek verip oto crop yapması daha makul tam boy içeri alır... Anlatması benim açımdan uzun süren işlem isteyen birşey.. O yüzden temaları incele paylaştığım ordan bir bak.. N netron un verdiği örnektekiler ile senin istediğin farklı olduğu için olmuyor.. Yoksa olmuyor diye bir'şey yok dediği gibi.. Sen dediğim gibi bir temalara bak.. Zaten benden başka yaygın kullananda yok bu tür posbiti..
işlemi yaptıgımda forum birbirine giriyor herşey aslında fazla bir kod bilgim olmadığı için postbit avatar boyutunu gerçekleştiremedim fazlada kurcalamak istemiyorum

işlemi yaptıgımda forum birbirine giriyor herşey aslında fazla bir kod bilgim olmadığı için postbit avatar boyutunu gerçekleştiremedim fazlada kurcalamak istemiyorum
Temanı xml olarak gönder bi ara bakarım site şifresi falan almak zaten yasak.. Sadece css ile olmuyor o.. Tema şablonlarından'da düzenleme yapacaksın.. Dedim ya basit ama bir kaç yerle uğraşmak lazım.. O kafada zamanda olsam ilgili şablonların kodlarını atardım..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.