Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Arama Kısmının Yerini Değiştirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ABUSHDU

Banned
Yasaklı
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar Arama Kısmını Taşımak İstiyorum Nasıl Yaparım?
Örnek Resim
Screenshot_20230111_153304_Chrome.jpg
Gördüğünüz gibi şu yukarıdaki ara yı bayrağın yanına taşımak istiyorum
İstediğim sonuçun görüntüsü
Screenshot_20230111_153622_Chrome.jpg

netr0n netr0n @eTiKeT™ yardımcı olursanız sevinirim

Özel düzenlenmiş temalarda düzenlemeyi tema sahibinden talep ediniz. Gördüğüm kadarıyla ücretli bir tema kullanıyorsunuz. Tema yapımcısından talep edebilirsiniz.

Özel düzenlenmiş temalarda düzenlemeyi tema sahibinden talep ediniz. Gördüğüm kadarıyla ücretli bir tema kullanıyorsunuz. Tema yapımcısından talep edebilirsiniz.
ryzer pro kullanıyorum sadece görünüm ve dillerden temayı editledim, bir bilginiz yokmudur bu konuda hocam 2 ci resimdeki forumdada tema ryzer pro sadece editli xml ile

ve ya default temada bu arama kismini nereden yerini degistire bilirim bi bilginiz varmi

ama şuan siz aktifsiniz hocam burdan yardım almak daha rahat, peki bu aramayı default temada yerini değiştirmeyi biliyormusunuz
Aktif olmam sizin w-a-r-e-z olarak kullandığınız temanıza destek olacağım anlamına gelmiyor. Kaldı ki ilk mesajımda talebinizi tema sahibine iletin demiştim. Aklınızda bulunsun; Onca nimet varken kul hakkı yemeyin.

Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.