Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Anlamsız Sayılar

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

aleov

xFanatik
Kullanıcı
Sitemin ana sayfasında çıkan bu sayılar ne anlama geliyor bilen var mı?

Ekli dosyalar

• IMG_6140.PNG
    IMG_6140.PNG
    10.6 KB · Görüntüleme: 46
Hocam temayı değiştirdim (şablonlar sıfırlandı) dolayısıyla sorun bir eklentiyle alakalı ama hangi eklenti olduğunu bulamıyorum

Hocam temayı değiştirdim (şablonlar sıfırlandı) dolayısıyla sorun bir eklentiyle alakalı ama hangi eklenti olduğunu bulamıyorum
Eklentileri tek tek devreye alıp, sorunlu olanı bulmaya çalışacaksınız. En kesin yöntem ne yazık ki bu.

Eklentileri tek tek devreye alıp, sorunlu olanı bulmaya çalışacaksınız. En kesin yöntem ne yazık ki bu.

Sorunun hangi eklentiden kaynaklandığını buldum, sizin de yorum yaptığınız bir eklenti. Kaldırınca sorun düzeldi ancak ne yazıkki bu eklentiye ihtiyacım var

Sorunun hangi eklentiden kaynaklandığını buldum, sizin de yorum yaptığınız bir eklenti. Kaldırınca sorun düzeldi ancak ne yazıkki bu eklentiye ihtiyacım var

Eklenti yazarı arkadaş oldukça ilgili birisi. İnşallah sorunun çözümünde yardımcı olur.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.