Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü anket için icon

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

fatihcray

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba şimdi örnek olarak anket açtım şimdi sorum şudur anketi oluştur

misal
1. seçenek GECE
2. seçenek GÜNDÜZ

şunu istiyorum

baş kısımlarına icon eklemek

misal oy kullanınca onay iconu çıkıyor onun oldugu yerde olur fark etmez :D

bu arada nekadar seçenek olursa hepsinin başına icon ayrı ayrı eklenmeli :D

Çözüldü anket için icon

Varsayılan sistem ile bunu yapmazsını. Bunun için eklenti zorunlulu var. ikon ekleyebilirsiniz ancak tümünde aynı ikon olur yani tüm anketlerde.
Ankate yada oya göre ikon eklemeniz şu durumda bümkün değil yani.
Anladığım kadarı ile takımların ikon yada logolarını eklemek sitiyorsunuz o alanlara..
Bir örnek demo herhangi bir şey var mı ? ve şu an. ve anketi sidebar alanında göstermek için widget sisteminde widget ekleyerek anketlerinizi sidebar çekebilirsiniz.

eTiKeT™ eTiKeT™,

sidebar kısmı alttaki kırmzı ile işaretli kısımlarda icon olucak

11.jpg

Buda konu içindeki hali kırmızı kısımlara icon olacak
12.jpg

ve bunlara ayrı ayrı icon eklemek istiyorum misal fb için gs için ayrı ayrı anket açarken resim ekle butonu olmalı ve ordan direk eklenmeli

Varsayılan sistem ile bunu yapmazsını. Bunun için eklenti zorunlulu var. ikon ekleyebilirsiniz ancak tümünde aynı ikon olur yani tüm anketlerde.
Ankate yada oya göre ikon eklemeniz şu durumda bümkün değil yani.
Anladığım kadarı ile takımların ikon yada logolarını eklemek sitiyorsunuz o alanlara..

Çözüm
illa takım degil farklı anketlerde farklı iconlar eklemek amacım ama bu durum belki ilerleyen zamanlarda gelir :D siz yapımcılara iletirseniz güzel olur:D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.