Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Animasyonlu XF Forum Logoları Hk.

Ceyda

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,

Kendimce bir hobi olarak uğraştığım işlerden biri de grafik tasarım. Son zamanlarda da forum logolarına merak saldım. Bir kaç örneğini aşağıya bırakıyorum. Forum sitesine yaptırmak isteyenler olursa Dm'den iletişime geçebilirler. (Ücret konusunda henüz bir fiyat biçmiş değilim.)

1.gif 2.gif 3.gif ezgif-3-4380ddea9b.gif

Peki hocam animasyonlu logolar xenforo eklediğimizde efektler belli olacak mı?

Tabiki aynen çıkıyor, denenmiştir. xenforo-logo.png olan kısmı xenforo-logo.gif yaptığınızda değişiyor ve aynen yansıyor.

(SİTE İSMİ ÖRNEKTİR)
2ww.gif

xd.gif

Mesajları (bir süre sonra) düzenleyemediğim için alt alta atmak zorunda kalıyorum. Görüntü kirliliği için kusura bakmayın :/

Imagemagick PECL uzantısı hostinginizde aktifse gif avatar ekele bilirsiniz. Eğer aktif değil ve ya desteklemiyorsa malesef gif avat kullanamazsınız. Imagemagick PECL php modülüdür

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.