Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Anahtar kelime sorunsalı

HoneyMonkey

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba xenforo'da anahtar kelimeleri eklememe rağmen site analizinde böyle bir hata alıyorum. Nereye ne eklemem gerekli panelden yardımcı olabilir misiniz?

66.jpg

Nasıl yapılır ? Anahtar kelime sorunsalı

Merhaba xenforo'da anahtar kelimeleri eklememe rağmen site analizinde böyle bir hata alıyorum. Nereye ne eklemem gerekli panelden yardımcı olabilir misiniz?

Ekli dosyayı görüntüle 17898
merhaba, arama motorları uzun bir süre önce meta keyword (Anahtar Kelime) kullanımını kaldırdı. Yani kullansanız da kullanmasanızda, pek bir işlevi yok ama illaki kullanmak isterseniz.

Görünüm - Şablonlar- Page_Container şablonu resimde gösterdiğim yere,

HTML:
<meta name="keywords" content="anahtar1,anahtar2,anahtar3,anahtar4">

ama eklediğinizde tüm sayfalarınızda aynı anahtar kelimeler görünecektir.

1634586690410.png

Neyi nasıl arıyor nereye bakıyor inanın bilmiyorum, bu site içinde aynı hatayı veriyor.

Ekli dosyayı görüntüle 17898
merhaba, arama motorları uzun bir süre önce meta keyword (Anahtar Kelime) kullanımını kaldırdı. Yani kullansanız da kullanmasanızda, pek bir işlevi yok ama illaki kullanmak isterseniz.

HTML:

1634586690410.png

Çözüm

HTML:

Ekli dosyayı görüntüle 17908

emeğine sağlık hocam. gerek yok diyorsanız eklemeyim yine de bilgi için çok teşekkür ediyorum kodu not aldım.

Ben ekli kullanıyorum zararı yok faydasını eski analiz sitelerinde anahtar kelimen var diyince kendimi tatmin etmiş oluyorum sadece

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.