Neler yeni

Güncel An unexpected database error occurred. Please try again later. hatası

csci35

Aktif kullanıcı
xF 1 kullanıcı
An unexpected database error occurred. Please try again later. hatası almaktayım. Hosting trye taşınınca oldu nasıl çözebilirim

netr0n

XenGenTr
Yönetici
xF Admin
Web sitesi
netron.web.tr
Hosting taşınınca muhakkak yeni bir db adı yeni bir şifre oluşturulmuştur ve eski db yedeği yeni db alanına aktarılmıştır. Phpmyadmine girip db isminize bakın daha sonra config dosyanızdaki isme bakın bakalım tutuyor mu? Ya db ismi yanlış ya da şifre. Kontrol edin lütfen.

csci35

Aktif kullanıcı
xF 1 kullanıcı
evet hepsi tutuuyor
Hosting taşınınca muhakkak yeni bir db adı yeni bir şifre oluşturulmuştur ve eski db yedeği yeni db alanına aktarılmıştır. Phpmyadmine girip db isminize bakın daha sonra config dosyanızdaki isme bakın bakalım tutuyor mu? Ya db ismi yanlış ya da şifre. Kontrol edin lütfen.

netr0n

XenGenTr
Yönetici
xF Admin
Web sitesi
netron.web.tr
Sunucunuza durumu bildirin mysql'ı yeniden başlatsınlar. Eğer sonuç alamazsanız Ftp ve forum giriş bilgilerinizi özelden gönderebilirseniz duruma bakabilirim. incelemeden şu anda nokta atışı yapmamız zor gibi görünüyor.

GodCho

xFanatik
xF 2 kullanıcı
Sunucunuza durumu bildirin mysql'ı yeniden başlatsınlar. Eğer sonuç alamazsanız Ftp ve forum giriş bilgilerinizi özelden gönderebilirseniz duruma bakabilirim. incelemeden şu anda nokta atışı yapmamız zor gibi görünüyor.
@netr0n bu konuda bana yardım edermisin? bende de aynı sorun var çözemiyorum sorunu