An unexpected database error occurred. Please try again later. hatası

csci35

Aktif kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
An unexpected database error occurred. Please try again later. hatası almaktayım. Hosting trye taşınınca oldu nasıl çözebilirim

netr0n

XenGenTr
Yönetici
XGT Admin
Web sitesi
netron.web.tr
config doğru ama
Hosting taşınınca muhakkak yeni bir db adı yeni bir şifre oluşturulmuştur ve eski db yedeği yeni db alanına aktarılmıştır. Phpmyadmine girip db isminize bakın daha sonra config dosyanızdaki isme bakın bakalım tutuyor mu? Ya db ismi yanlış ya da şifre. Kontrol edin lütfen.

csci35

Aktif kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
evet hepsi tutuuyor
Hosting taşınınca muhakkak yeni bir db adı yeni bir şifre oluşturulmuştur ve eski db yedeği yeni db alanına aktarılmıştır. Phpmyadmine girip db isminize bakın daha sonra config dosyanızdaki isme bakın bakalım tutuyor mu? Ya db ismi yanlış ya da şifre. Kontrol edin lütfen.

netr0n

XenGenTr
Yönetici
XGT Admin
Web sitesi
netron.web.tr
Sunucunuza durumu bildirin mysql'ı yeniden başlatsınlar. Eğer sonuç alamazsanız Ftp ve forum giriş bilgilerinizi özelden gönderebilirseniz duruma bakabilirim. incelemeden şu anda nokta atışı yapmamız zor gibi görünüyor.

GodCho

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
Sunucunuza durumu bildirin mysql'ı yeniden başlatsınlar. Eğer sonuç alamazsanız Ftp ve forum giriş bilgilerinizi özelden gönderebilirseniz duruma bakabilirim. incelemeden şu anda nokta atışı yapmamız zor gibi görünüyor.
@netr0n bu konuda bana yardım edermisin? bende de aynı sorun var çözemiyorum sorunu

kappadox

Sabit kullanıcı
XGT 2 kullanıcı
konu eski ama bendeki mevcut durum bu php 7,3 kurup slg ve puplich_html yükledim config.php bilgilerim doğru sadece en altta bir ip var onu anlamadım (siteme ait değil) mysql'ı yeniden başlattık. durum yine aynı

kappadox

Sabit kullanıcı
XGT 2 kullanıcı
konu eski ama bendeki mevcut durum bu php 7,3 kurup slg ve puplich_html yükledim config.php bilgilerim doğru sadece en altta bir ip var onu anlamadım (siteme ait değil) mysql'ı yeniden başlattık. durum yine aynı
sorun devam ediyor arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı

MFA

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
Web sitesi
gnctrk.net
Php sürümünü düşür,
veritabanı bilgilerini ( adı,kullanıcı adı,şifre) kontrol et

Google ads alanı