Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü an error occurred while processing your request Forum Açılıyor Kategori , forum , konular yüklenmiyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

bynoment

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba açmış olduğum fivemturkiye.com ' 2 haftaya yakın sıkıntısız çalışmaktaydı
Bugün yaşamış olduğum sorun site bir anda hataya geçti
1604185667813.png
Php versiyonum 7.2
Mod security kapattım
@eTiKeT™

Moderatör tarafında düzenlendi:

Çözüldü an error occurred while processing your request Forum Açılıyor Kategori , forum , konular yüklenmiyor

session tablosunu boşaltmayı denediniz mi?
Ek Açıklama 2020-11-01 014606.png
Cpanelden cpu baktıgımda cpu bazen zıplıyor 80 90 100 aralıgına
1sn sonra tekrar 1-2 lerde seyrediyor.
foruma giriş çıkış trafik hayli arttı ve bu sorunla karşılaştım

netr0n netr0n Bu sessions_activity tablosu sürekli böyle dolacakmı ben bunu otomatik temizletsem bana zararı ne olur?

İyide yanlış anlamayın anlam veremediğimden soruyorum cidden.. cpu bende kastıgı zaman genelde sitemde saldırı oluyor o yüzden kasıyor.. bu cpu başka kaynaktanda kasıyormu bu derece

ve tahmin ettiğim gibi şuan sitenizde saldırı var sizin cpu kasıyorlar giremiyorum .. bunu en iyi ben anlarım :D cloudflareden yurtdışı bloklaması koyun cac silin sonra repcapt açmanıza gerek yok siteniz kendisine gelecektir.

ve tahmin ettiğim gibi şuan sitenizde saldırı var sizin cpu kasıyorlar giremiyorum .. bunu en iyi ben anlarım :D cloudflareden yurtdışı bloklaması koyun cac silin sonra repcapt açmanıza gerek yok siteniz kendisine gelecektir.
Hosting kaynaklı cpu + saldırı kaynaklı ufak çaplı site gg oldu :D
Şuanda normalde devam çalışıyoruz :) arada bi cpu fırlıyor artık host değişimi yada cpu alıcam

ama ben girdiğimde saldırı vardı .. iki kere zar zor sayfa yeniledim .. Lamer çoluk çocuk saldırıyordu galiba :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.