Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Alt forumları 3lü şekilde gösterme Yardım

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

TheHypnosis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Vertiforo Tema Kullanmaktayım AltForumları Göstermiyor Liste Şeklinde Kutucuk İçinde Gösteriyor Ben Direk İlgili Alan Altında Seçmeme Rağmen Gözükmemekte

Bende bu ayarlar çıkmıyor :D
Eklenti dosyalarını doğru dizine attığınıza emin misiniz? Zira kendi demo alanımda sorunsuz çalışmakta olduğunu görüyorum eklenti işlevlerini yerine getirmese tema ile ilgili olabilir derdim fakat bu ayarlar çıkmıyor ise kurulum gerçekleşmemiş veya siz doğru yerde arıyor olmalısınız. Tam olarak izlemeniz gereken yol şu şekildedir

AdminCP>> Görünüm ve diller>>tema özellikleri>>üst kısımdan temanızı seçin ve ardından [XFTR] SubForum Manager tıklayın ve gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra kaydedin

Eklenti dosyalarını doğru dizine attığınıza emin misiniz? Zira kendi demo alanımda sorunsuz çalışmakta olduğunu görüyorum eklenti işlevlerini yerine getirmese tema ile ilgili olabilir derdim fakat bu ayarlar çıkmıyor ise kurulum gerçekleşmemiş veya siz doğru yerde arıyor olmalısınız. Tam olarak izlemeniz gereken yol şu şekildedir

AdminCP>> Görünüm ve diller>>tema özellikleri>>üst kısımdan temanızı seçin ve ardından [XFTR] SubForum Manager tıklayın ve gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra kaydedin

Gerekli Ayarlamaları Yaptım Hem Forum Listelerinden İlgili Katagori Altında Seçtim hemde Eklentiyi Ayarladım fakat gözükmüyor

page counter kodları ataym mı

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.