Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Alt Forumlardaki Konuları Ana Forumda da Gösterme

bugrao

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Karınca Türlerine girdiğim yazıların Karıncalar kısmında da gözükmesini istiyorum, nasıl yapabilirim.
1702234418035.png

Nasıl yapılır ? Alt Forumlardaki Konuları Ana Forumda da Gösterme

Bunun için güzel bir replik var ama bilmedim şu an :), Ne yazık ki bu mümkün değil, içerik hangi forumda ise o forumda görünmek zorundadır ve alternatifi de yoktur.
Ancak şöyle bir fikir vere bilirim, aynı konuyu kopyalayıp daha sonra birleştirerek iki forumda da aynı konun listelenmesini sağlaya bilirsiniz.
Bunun için güzel bir replik var ama bilmedim şu an :), Ne yazık ki bu mümkün değil, içerik hangi forumda ise o forumda görünmek zorundadır ve alternatifi de yoktur.
Ancak şöyle bir fikir vere bilirim, aynı konuyu kopyalayıp daha sonra birleştirerek iki forumda da aynı konun listelenmesini sağlaya bilirsiniz.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.