Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Alt Forum Sorunu Acil Yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

liderforums1

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Alt Forum Nasil Forum Altinda 4 5 li veya coklu gösterebilirim ve icon nasil eklerim rica etsem cok acil yardimci olurmusunuz

Hem yeni konu olarak sorununuzu paylaşmışsınız hem de eski 2 konuya aynı sorunuzu sormuşsunuz :mad: (ki diğerlerini sildim)

Amacınız ne ? forumu kirletmek mi ? Bu ilk ve son uyarımız olsun...

Artı bu konu nasıl ve ne kadar ACİL olabilir ki ?.. Sorunuzun cevabını biliyorum ama sırf bu şekilde davrandığınız için içimden cevap vermek gelmiyor..

Kardeşim Ben Niye Durup Dururken Senin Forumuna Kafayi Atakayim ki Millet görsün diye 2 kez atım sorunu bilen olursa yardimci olur diye atım

Kardeşim Ben Niye Durup Dururken Senin Forumuna Kafayi Atakayim ki Millet görsün diye 2 kez atım sorunu bilen olursa yardimci olur diye atım
İşte yanlış yaptın kardeşim. Sen kendi forumunda bu tür şeylere müsade ediyor musun ?

Ediyorsan bizce zaten yanlış yapıyorsun. Biz burada müsade etmiyoruz ve buna dikkat etmeni rica ediyoruz...

Millet 1 kere yazınca da görüyor merak etme sen.

Hocam ne saçmalıyorsun anlamiyorum ben niye sizin forumunuzu kötüleyim onu bi söyleyin sacma sapan konu ile ugraşiyoruz düzgün gibi alt forum 4 5 li nasil gösterebilirim dedim acil lazim dedim sizin konuyu getirdinizi yere bakarmisiniz Ben Bir Sunucu Firmasiyim Müşterilerime ücretsiz reklam yapmak icin forum sitesi aciyorum onun icin alt forum forum altinda resimli olsun diye ayarlamaya calişiyorum onun icin yardim istedim bu kadara niye uzatiyorsunuz ki bir yardim isteyek dedik getirdiniz yere bakin hem ben degil sizi kötülüyorsunuz forumunuzu cünkü üyelerinize böyle davrandiginiz icin adam gibi bir yardim istedim sizi yaptiginiz sacma birşey yani Konu

Hocam ne saçmalıyorsun anlamiyorum ben niye sizin forumunuzu kötüleyim onu bi söyleyin sacma sapan konu ile ugraşiyoruz düzgün gibi alt forum 4 5 li nasil gösterebilirim dedim acil lazim dedim sizin konuyu getirdinizi yere bakarmisiniz Ben Bir Sunucu Firmasiyim Müşterilerime ücretsiz reklam yapmak icin forum sitesi aciyorum onun icin alt forum forum altinda resimli olsun diye ayarlamaya calişiyorum onun icin yardim istedim bu kadara niye uzatiyorsunuz ki bir yardim isteyek dedik getirdiniz yere bakin hem ben degil sizi kötülüyorsunuz forumunuzu cünkü üyelerinize böyle davrandiginiz icin adam gibi bir yardim istedim sizi yaptiginiz sacma birşey yani Konu

O zaman sizin mantığınızla 1 tane değil aynı konudan 100 tane açın birine muhakkak cevap gelir. Bu konu tartışmaya açık değil

Kilit.

netr0n netr0n ek olarak. Bir bizim için müşteri potansiyelinde,satatüsünde değilsiniz.
İki müşterileriniz aynı ticket bir kaç kez size yazsa sizin tepkiniz ne olur.
Siz amacı halen anlamamışsınız muhtemelen. Amaç düzenli bir forum çöplük bir forum kimsenin işine yaramaz. Bir arama sonucunda neden kullanıcı sizin gereksiz mesaj,konularınız ilke uğraşsın.
Tavsiyem bir işletmeci olarak buna mantıklı yaklaşmanızdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.