Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Alt Etki Alanı Dns Kısmını Nasıl Kaldırırım?

hasannakyuz

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Selamlar ;

Bir alt etki alanı oluşturmuştum fakat daha sonra kaldırdım. Yeniden oluşturmak istediğimde bir hata verdi ve zone editor kısmına baktığımda etki alanını kaldırdım ama zone editor kısmında hala görülmekte bunu nasıl kaldırabilirim?

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    161.3 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    38.7 KB · Görüntüleme: 18
Merhaba hasannakyuz hasannakyuz durum enteresan geldi böyle bir hata vermemesi lazım. FTP/KÖK dizininde resim klasörü varmı ? varsa onun içindeki script dosyalarını yedek al resim klasörünü sil tekrar kontrol et. eğer yine aynı hata verirse cpaneldeki etki alanı: resim.balikhobim.com ismini - balikhobim.com yap en yukardaki alt etki alanına sadece resim yaz belge kök dizini olan kısıma'da resim yaz oluştur FTP/KÖK dizininde resim diye bir klasör olmadan yap bu işlemleri cpanel üzerinden yaptığın işlemler FTP/KÖK dizinine otomatik eklenecek. sonrasında tekrar etki alanını kaldır.

Merhaba hasannakyuz hasannakyuz durum enteresan geldi böyle bir hata vermemesi lazım. FTP/KÖK dizininde resim klasörü varmı ? varsa onun içindeki script dosyalarını yedek al resim klasörünü sil tekrar kontrol et. eğer yine aynı hata verirse cpaneldeki etki alanı: resim.balikhobim.com ismini - balikhobim.com yap en yukardaki alt etki alanına sadece resim yaz belge kök dizini olan kısıma'da resim yaz oluştur FTP/KÖK dizininde resim diye bir klasör olmadan yap bu işlemleri cpanel üzerinden yaptığın işlemler FTP/KÖK dizinine otomatik eklenecek. sonrasında tekrar etki alanını kaldır.
Resim klasörü geliyor ama içi boş olarak. Her şeyi denedim dediklerinizde dahil olmaz üzere. Sorun resim ile başlayan alt etki alanına şu anda hiç bir şekilde işlem yapamıyorum.

Şuradan şunu kaldırabilsem sorun kalmayacak ama kaldıramıyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    264.3 KB · Görüntüleme: 13
orada yönet'e gelip sil dediğinde siliyormu ?

Hocam ticket acip sorununuzu hostinge bildirin onlar zaten ücretsiz destek veriyor.

Subdomain altına subdomain oluşturmaya mı çalışıyorsunuz?

Dns functions - delete a dnszone kısmından silmeyi denediniz mi?

Yada

/scripts/killdns ornek.com

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.