Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Alanında lider rakipsiz olan bu domainle ne yapabilirim?

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Başlıksız-1.png

Forum ya da WordPress kurmak istemiyorum açıkcası, nasıl projelendirebilirim?

Mehmet hocam, kişisel site olur diye düşünüyorum. Ünlü sitesi vs yapılabilir. Onun dışında nasıl projelendirilir otorup iyice düşünmek lazım.

WordPress blog yapılabilir. Fakat ne tür içerik girersiniz orası sizin deneyim ve kabiliyetinize kalmış. Sağlam bi WordPress Teması ile güzel işler çıkarır ama içerik tür seçimi çok önemli. En Sağlam kazandıran blog türleri PARA KAZANMA ile alakalı olan bloglar tavsiye ederim ama insanları kandıran değil gerçeği veren türden

Aklıma direk memehmetcik vakfının dijital platformu geldi... Kişisel bir isim gibi görülsede kurumsallık çağrıştırıyor..

Wordpress batağına düştük yinede yapacak bir şey yok SEO'su iyi gavurun :D

Mehmet.tr'yi almaya çalış. Sanki o daha güzel duracak.

Yalnızca Mehmet'lerin gireceği platform hâline gelmeli abi, doğrulama koy index'e Mehmet olduğunu doğrulayan herkes gelsin :D

Yalnızca Mehmet'lerin gireceği platform hâline gelmeli abi, doğrulama koy index'e Mehmet olduğunu doğrulayan herkes gelsin :D

Eski bir konu Tevfik'ciğim, blog yaptım güzel de hit yakaladım çok şükür.

Alanında rakipsiz ve lider kısmına takıldım. İsim bazında jenerik elbette. Böyle isim olarak pek işleyen site olmadığı için de kulvarda yalnız da olabilir. Liderliği tartışılır, rakipsizliği su götürür.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.